Strony WWW

Tworzymy profesjonalne i intuicyjne sklepy internetowe oraz strony WWW tak aby nasze rozwiązania spełniały nie tylko Twoje oczekiwania ale również Twoich Klientów

Zobacz więcej

Wdrożenia

Nasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych w przemyślany i dobrze zaplanowany sposób, wszystko po to by nasze działania przynosiły oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie.

Zobacz więcej

Outsourcing IT

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną Firm. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy stałą, stabilną i wydajną obsługę IT przy zachowaniu maksymalnej niezawodności.

Zobacz więcej

Oprogramowanie

Jestesmy oficjalnymi dystrybutorami fiirm oferujących oprogramowanie takich jak StreamSoft oraz Meteoryt

Zobacz więcej

Strony internetowe tworzone przez naszą firmę są zgodne z najnowszymi trendami oraz w pełni zoptymalizowane pod względem pozycjonowania strony w Internecie . Udostępniamy narzędzia niezbędne do analizy odwiedzin strony, efektywności reklamy oraz oferujemy pomoc w ich interpretacji . Dodatkowo udostępniamy możliwość integracji stron z Social Media takimi jak facebook, gogle + itp. Oferujemy również hosting strony na serwerach dedykowanych.

Nasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych w przemyślany i dobrze zaplanowany sposób, wszystko po to by nasze działania przynosiły oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie.
Nasza oferta obejmuje :
- Wdrożenia sprzętowe – pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt oraz oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb
- Dostęp do serwerów – stworzymy rozwiązanie umożliwiające bezpieczny dostęp do aplikacji za pomącą bezpiecznego łącza VPN
- System bezpieczeństwa – stworzymy system monitoringu usług udostępnionych w sieci
- System kopi zapasowych - zapewniamy systemy kopii zapasowych tak by zapewnić gwarancję odzyskania danych w każdej sytuacji
- Wdrożenia sieci – zajmujemy się tworzeniem sieci lan/wan

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną Firm by powiększyć wydajność pracy . W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy stałą, stabilną i wydajną obsługę IT przy zachowaniu maksymalnej niezawodności.
W skład stałej współpracy oferujemy takie usługi jak :
- Administracja serwerami opartymi na systemach windows, linux
- zarządzanie i opieka techniczna nad sprzętem elektronicznym
- administracja sieciami komputerowymi
- administracja stronami WWW oraz kontami pocztowymi
- usuwanie awarii systemów informatycznych oraz komputerowych
- opieka nad archiwizacją oraz bezpieczeństwem danych
- wsparcie użytkowników

Copyright © 2013-2014 BORTOS Production - All Rights Reserved