Blog

 • Strona WWW twoją Wizytowką

  W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej osób używa Internetu w celach rekreacyjnych jak i marketingowych obecność w „sieci” jest niemal obowiązkowa. Istotną sprawą jest pozostawienie informacji o swojej działalności, postaram się w kilku słowach opowiedzieć na co powinieneś zwrócić uwagę przy tworzeniu Swojej strony WWW..

 • Promowanie wizytówki czyli reklama

  Kolejnym ważnym aspektem jest promowanie swojej wizytówki. Możesz starać się by witryna wyświetlana była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania przeglądarek. Efekt ten można uzyskać poprzez odpowiednie stworzenie kodu strony, reklamę w danej przeglądarce czy przynależność do portali społecznościach. Jednym słowem im więcej osób odwiedza Twoją stronę tym jej pozycja będzie lepsza.

 • Social media, zwiększ swoje zasięgi

  Social media odgrywają dużą rolę w powiększeniu liczby osób odwiedzających Twoją stronę. Powinieneś skupić się na największych portalach takich jak Facebook, Google + czy Twitter. Dzięki tym portalom mamy możliwość zyskania oraz interakcji z bardzo dużą liczbą odbiorców których w prosty i oczywisty sposób możesz przekonać, że to właśnie Twoja oferta jest tą której szukali.

 • Pozycjonowanie czyli pozycja w Google

  Twoja pozycja w wynika wyszukiwania to jeden z ważniejszych składników sukcesu w e-commerence. Im Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania tym więcej potencjalnych klientów zainteresowanych dokładnie ofertą odwiedzi Twój serwis internetowy.