EWA

Program do fakturowania i magazynowy

Zobacz więcej

ALA

Program księgowy

Zobacz więcej

AGA

Program Kadrowo płacowy

Zobacz więcej

IZA

Oprogramowanie dla biura rachunkowego

Zobacz więcej

Ewa

Program do fakturowania i magazynowy Ewa z obsługą drukarki fiskalnej i czytnikiem kodów kreskowych – znakomicie obsługuje i wspomaga sprzedaż w firmie, prowadzi kartotekę kontrahentów i towarów, realizuje kompleksowo gospodarkę magazynową. Z kilku stanowisk jednocześnie wystawia wszystkie niezbędne dokumenty sprzedaży i magazynowe, jest ergonomiczna i intuicyjna w obsłudze. Umożliwia wykonanie kopii zapasowych, a także generowanie zestawień i raportów. Wspólpracuje z programem finansowo księgowym Ala.

Usprawni sprzedaż małej firmy. Zarządza gospodarką magazynową, koordynuje stany ilościowe towarów, wystawia wszystkie niezbędne dokumenty magazynowe, posiada rozbudowane zestawienia i graficzne analizy. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi.

Obsługuje proces sprzedaży i zamówień. Przygotuje wszelkie niezbędne w dziale handlowym dokumenty. Prowadzi kartotekę kontrahentów (z możliwością wprowadzenia terminu płatności i limitu kredytu), towarów i rejestr sprzedaży oraz kasę i bank. Kontroluje należności i zobowiązania. Generuje różnego rodzaju raporty pozwalające analizować kondycję firmy.

Programy pracują w środowisku Windows XP/ Windows Vista / Windows 7/ Windows 8.

Pobierz Program Instrukcja Obsługi

Ala

Ala powstała z myślą o przedsiębiorcach rozliczających się samodzielnie na podstawie Książki Przychodów i Rozchodów lub ryczałtowej Ewidencji Przychodów. Program do księgowości w pełni umożliwia rozliczenie firmy oraz jej właścicieli z Urzędem Skarbowym.

W zależności od funkcjonalności program Książka Przychodów i Rozchodów ( program KPiR ) dostępny jest w trzech wersjach. Ala Mini umożliwia rozliczenie podatku dochodowego dla jednego właściciela, z uwzględnieniem ulg zawartych w deklaracjach PIT-5(L) oraz PIT-5(k). Ala Midi przeznaczona jest dla firm, będących płatnikami VAT. Wersja Midi generuje deklaracje VAT-7, VAT-7K, umożliwia rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych VAT-UE oraz transakcji odwrotnie opodatkowanych. Ala Max wyposażono w moduł ewidencji środków trwałych i ich amortyzacji, ewidencji przebiegu pojazdów, prowadzenie kasy i banku, kontrolę należności i zobowiązań oraz możliwość rozliczania podatku dochodowego dla wielu właścicieli.

Współpracuje z programem kadrowym Aga – Kadry i płace, Ewa- programem do fakturowania i magazynowym, oraz oprogramowaniem dla biur rachunkowym Iza.

Program księgowy Ala pomimo mocno rozwiniętej  funkcjonalności cechuje przejrzystość  i łatwość obsługi. Intuicyjne menu umożliwia pracę nawet początkującym użytkownikom bez konieczności kosztownego szkolenia i wdrożenia.

Bezpośrednio z poziomu programu księgowego Ala istnieje możliwość uzyskania informacji prawnych dostarczanych przez ekspertów Wolters Kluwer Polska w ramach usługi ABC Pomoc Prawna. Oferta stanowi idealne dopełnienie ustawodawcze dla pracowników biur rachunkowych oraz sektora MŚP.

Program do księgowości Ala idealnie sprawdza się w małych i średnich firmach, a także w biurach rachunkowych i kancelariach doradców podatkowych. Obecność wielu wersji i możliwość rozszerzeń (dodatkowe funkcjonalności, wersje sieciowe) na każdym etapie użytkowania, oraz instalacji w pakietach lub osobno ułatwia dopasowanie programu do aktualnych potrzeb firmy.

Programy pracują w środowisku Windows XP/ Windows Vista / Windows 7/ Windows 8.

Pobierz Program Instrukcja Obsługi

Aga

Aga Kadry i płace jest jednym z najczęściej wybieranych i najwyżej ocenianych programów do zarządzania danymi kadrowymi i płacami. Nieustannie dostosowywany do aktualnych regulacji prawnych umożliwia prawidłowe sporządzanie kompletnej dokumentacji działów kadr i płac.

Współpraca z systemami e-Deklaracje oraz Płatnik umożliwia automatyczne wysyłanie z programu płacowego w formie elektronicznej dokumentów ubezpieczeniowych i formularzy podatkowych do ZUS, oraz Urzędu Skarbowego. Ściśle integruje się z programem księgowym Ala – Księgowość uproszczona oraz Iza – Biuro rachunkowe.

Program kadrowy i płacowy Aga pomimo mocno rozwiniętej funkcjonalności cechuje przejrzystość i łatwość obsługi. Intuicyjne menu umożliwia pracę nawet początkującym użytkownikom bez konieczności kosztownego szkolenia i wdrożenia.

Bezpośrednio z poziomu programu płacowego istnieje możliwość uzyskania informacji prawnych dostarczanych przez ekspertów Wolters Kluwer Polska w ramach usługi ABC Pomoc Prawna. Oferta stanowi idealne dopełnienie ustawodawcze dla pracowników biur rachunkowych oraz sektora MŚP.

Program Płace i kadry idealnie sprawdza się w małych i średnich firmach, a także w biurach rachunkowych i kancelariach doradców podatkowych. Obecność wielu wersji i możliwość rozszerzeń (dodatkowe funkcjonalności, wersje sieciowe) na każdym etapie użytkowania, oraz instalacji w pakietach lub osobno ułatwia dopasowanie programu do aktualnych potrzeb firmy.

Programy pracują w środowisku Windows XP/ Windows Vista / Windows 7/ Windows 8.

Pobierz Program Instrukcja Obsługi

IzaOprogramowanie dla biur rachunkowych Iza kompleksowo usprawnia pracę księgową i wspomaga takie obszary jak:

  • Analiza wydajności pracowników
  • Analiza klientów pod względem pracochłonności
  • Automatyzacja zbiorczej wysyłki e-Deklaracji oraz odbioru potwierdzenia UPO

Program Iza stworzony został z myślą o specyfice działalności biura rachunkowego oraz kancelarii doradztwa podatkowego,  został wyposażony w szeroki zestaw funkcjonalności usprawniających pracę oraz przyśpieszających proces obsługi licznych klientów.

Rozwiązania zawarte w systemie zawierają instrumenty umożliwiające skrócenie i uproszczenie do minimum operacji wykonywanych seryjnie, takich jak wysyłka deklaracji do systemu e-Deklaracje, czy przyjęcie Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO). Możliwości aplikacji pozwalają na ocenę efektywności i rozliczenie pracy pracowników oraz rentowności klientów.

Iza jest modułem programowym w pełni zintegrowanym z programem kadrowym– Aga oraz programem księgowym – Ala, co gwarantuje stałą synchronizację wykonywanych w programie operacji. Do jego obsługi niezbędne jest posiadanie powyższych programów w wersji sieciowej.

Programy pracują w środowisku Windows XP/ Windows Vista / Windows 7/ Windows 8.

Pobierz Program Instrukcja Obsługi

Copyright © 2013-2014 BORTOS Production - All Rights Reserved