FAQ

Najczęściej zadawane pytania.


  • Jest to właściwość serwisu internetowego dzięki której strona automatycznie dopasuje się do rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlana.

  • System umożliwiające zarządzanie treścią strony bez konieczności znajomości języków programistycznych. Systemy CMS możemy podzielić na dwie grupy systemy ogólnodostępne (prestashop wordpress) oraz systemy dedykowane.

  • Są to systemy CMS tworzone od podstaw z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań klienta. Klient uczestniczy na każdym etapie budowania serwisu internetowego. Po ukończeniu zlecenia przekazujemy prawa autorskie do projektu.

  • System informatyczny umożliwiający w prosty sposób zarządzanie relacjami z klientami które umożliwią budowanie długotrwałych powiązań z klientem.

  • Wszelkie połączenia z zewnętrznymi serwisami takimi jak płatności natychmiastowe (PayU, PayPal) firmy kurierskie, programy magazynowe i wiele innych.

  • Jest narzędzie umożliwiające efektywne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi ERP możliwie jest połączenie wszystkich procesów zachodzących w organizacji


Znajdź Nas

Email

Napisz nam kilka zdań na temat swoich pomysłów, projektów i wspólnie idźmy naprzód.

Napisz do nas

Twitter

Śledź nas, aby czatować i dzielić się naszymi pomysłami na Twitterze.

Śledź Nas

Facebook

Polub naszą stronę i wyślij nam wiadomość bezpośrednio z naszej nowej strony na Facebooku.

Polub Fanpage

Google+

Porozmawiaj z nami przez Google+, kiedy tylko chcesz, nie zwlekaj.

Obserwuj